Movies
Ratings
981
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0