Movies
Ratings
743
Happy HourRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 3.0
All Hands on DeckRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 3.5
The EelRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0