Movies
Ratings
74
Stuart LittleRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0