Movies
Ratings
381
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 4.5
SharperRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 4.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
ElvisRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Third Way of LoveRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0