Series
Ratings
36
BridgertonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5