Movies
Ratings
2088
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 4.0
Stories We TellRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
What Is LoveRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
FlowRated ★ 4.0
Wild TourRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0