Movies
Ratings
23- The CureRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
CrankRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0