Movies
Ratings
22
LeonRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Chariots Of FireRated ★ 5.0
Ghost WorldRated ★ 5.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0
The Horse WhispererRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0