Movies
Ratings
1157
Avatar: A New Era -- Special Edition of 20/20Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.5
- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 0.5