Movies
Ratings
1525
AnacondaRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
MercyRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
BrickRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Troll 2Rated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
A Working ManRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5