Titles you rated
- A Seat at the TableRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0- Bride of ChuckyRated ★ 1.0
The StrangersRated ★ 5.0
Scream 2Rated ★ 2.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
Sadako 3DRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 1.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0