Movies
Ratings
897
The Flirting ScholarRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 3.0
Game ChangeRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 4.0
The Smashing MachineRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
That Thing You Do!Rated ★ 3.5
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 3.0
Village of DoomRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0