Movies
Ratings
1175
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0- The Eva RoadRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5