Movies
Ratings
44
Once We Were UsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0