Movies
Ratings
1679
Labor DayRated ★ 3.0
1922Rated ★ 3.0
ThrashRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 4.5
QT8: The First EightRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
The ExorcistsRated ★ 1.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.5
Lost SoulsRated ★ 2.0
JanuaryRated ★ 2.0
The Exorcism of Anna EcklundRated ★ 1.0