Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- 괴물의 시간Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0