Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Salty TourRated ★ 1.5
Phantom Singer 2Rated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Super Band Season 2Rated ★ 5.0