Movies
Ratings
91
The TuxedoRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0