Movies
Ratings
452
Sunset SunriseRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5