Movies
Ratings
482
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
IslandsRated ★ 2.5
One Year of SchoolRated ★ 1.0
Project YRated ★ 1.0
Audition 109Rated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Queens of DramaRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
#IwilltellyouthetruthRated ★ 2.0