Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5