Series
Ratings
24
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0