Movies
Ratings
313
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0