Series
Ratings
16- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0