Movies
Ratings
225
War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 2.5