Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 3.5
The ResurrectedRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5