Movies
Ratings
489
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5