Movies
Ratings
332
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5