Movies
Ratings
41
Scandal MakersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0