Titles you rated
HyoukaRated ★ 4.5- BakumanRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0