Series
Ratings
40
GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 3.0
GirlsRated ★ 3.0- GirlsRated ★ 3.0
GirlsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0- LeavingRated ★ 3.5
The Night ManagerRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5