Series
Ratings
48
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0