Series
Ratings
395
The Art of SarahRated ★ 3.5
Toxic TownRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
ManiacRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5- Sing Again Season 3Rated ★ 4.0
Lessons In ChemistryRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0