Movies
Ratings
142
The ThroneRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 0.5
My Wedding CampaignRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 3.0