Titles you rated
IdentityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5