Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
1122 Ii FufuRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
StartupRated ★ 5.0- ドラマスペシャル 「二つの祖国」Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5- セーラー服と機関銃Rated ★ 3.0