Movies
Ratings
101
Se7enRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0