Movies
Ratings
91
Finding NemoRated ★ 3.5
Trick: The Movie 2Rated ★ 1.0
In TimeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
BoltRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0