Titles you rated
The Green KnightRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.5
High TensionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 1.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0