Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
FollowersRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5