Movies
Ratings
22
ControllerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0