Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0