Movies
Ratings
140
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0