Movies
Ratings
760
EternalsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
In A Violent NatureRated ★ 2.5
Creed IIIRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 3.0