Movies
Ratings
82
12 StrongRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5