Titles you rated
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Full MontyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 1.0
CloserRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Natural Born KillersRated ★ 5.0
The Long FallingRated ★ 5.0
The Straight StoryRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 5.0
BasquiatRated ★ 5.0
The Last Boy ScoutRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
True GritRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 1.0
SerendipityRated ★ 1.0