Movies
Ratings
201
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Out of AfricaRated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5