Movies
Ratings
331
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Stanford Prison ExperimentRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
FrankRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5