Movies
Ratings
173
HereditaryRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
PossessionRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 2.0
Wild TalesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5