Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 푸른 파도Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5